Auto Koutek s.r.o.
Tanvaldská 1141
463 11, Liberec 30
tel: 485 161 295

Servis

Otevírací doba Po - Pá Sobota Neděle
Servis 8:00 - 18:00 8:00 - 12:00 zavřeno

   Objednávka do servisu

Jméno *
Příjmení *  
Telefon *  
Email  
SPZ *  
VIN
Značka *
Typ vozu *
Najeto km *  

* takto označené položky je nutné vyplnit

   Hyundai - tel.: 482 321 451

Jan Houser
vedoucí servisních služeb
jan.houser@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 268 116
Petr Bitman
servisní poradce
petr.bitman@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 364 840
Josef Vondráček
servisní poradce
josef.vondracek@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 602 846 252
Jana Olšáková
asistentka servisních služeb
jana.olsakova@autokoutek.cz
Tel.: (+420)
 
 

   Renault - tel.: 485 161 333-4

Servis tel.: 485 161 333-4

Pavel Niedermertl
vedoucí servisních služeb
pavel.niedermertl.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 842
Pavla Walterová
servisní poradce
pavla.walterova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 266 367
Radek Dvořák
servisní poradce
radek.dvorak.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 358 864
Martin Kašpar
servisní poradce klempírna / lakovna
martin.kaspar.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 725 556 141
Jan Šmolcnop
servisní poradce
jan.smolcnop.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 841
Jana Koušková
asistentka servisu
jana.kouskova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 485 161 333

   Dacia - tel.: 485 161 333-4

Servis tel.: 485 161 333-4

Pavel Niedermertl
vedoucí servisních služeb
pavel.niedermertl.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 842
Pavla Walterová
servisní poradce
pavla.walterova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 266 367
Radek Dvořák
servisní poradce
radek.dvorak.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 358 864
Martin Kašpar
servisní poradce klempírna / lakovna
martin.kaspar.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 725 556 141
Jan Šmolcnop
servisní poradce
jan.smolcnop.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 841
Jana Koušková
asistentka servisu
jana.kouskova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 485 161 333

   ŠKODA - tel.: 482 313 509

Jaroslav Koušek
vedoucí servisních služeb
jaroslav.kousek@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 727 927 578
Martin Třešňák
servisní poradce
martin.tresnak@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 602 377 737
Roman Peroutka
servisní poradce
roman.peroutka@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 720 951 255
Ivo Kopecký
servisní poradce
ivo.kopecky@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 602 593 032
Kristýna Nedorozčíková
asistentka servisu
kristyna.nedorozcikova@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 727 814 724
 

AUTO KOUTEK s.r.o., Liberec 30, Tanvaldská 1141, PSČ 463 11
IČO: 62245830, DIČ: CZ62245830
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8449

Hyundai auto Koutek s.r.o., Liberec30, Tanvaldská 1141, PSČ 463 11 Liberec
IČO: 01619837, DIČ: CZ01619837
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 32885